Les Kampanje magasin digitalt



Kampanje på wap




 

Publisert: 30.11.2007 - 07:34 Oppdatert: 30.11.2007 - 07:34

Statsbygg provoserer Toyota


Toyota-sjef Tor I. Berge reagerer sterkt på at Statsbygg sammenligner den gulnede marmor-steinen på operabygget med Toyota.


Statsbygg har fått problemer i forhold til at den nye operaen gulner, noe som igjen har fått valget av stein til det nye praktbygget på dagsorden.

I går fastslo informasjonsdirektøren i Statsbygg at valget av italiensk marmor var som å velge Toyota fremfor Range Rover.

– Toyota har i mange år toppet alle forbrukerundersøkelser og tester når det gjelder kvalitet og holdbarhet på produktene, sier Tor I. Berge til Dagens Næringsliv.

– Toyota er som granitten, ikke alltid så prangende på fasaden, men holdbar og pålitelig i lengden. Vi har ikke registrert noen «gulning» av våre biler heller, sier Berge til Dagens Næringsliv.

Tips en venn
Skriv ut
Bli abonnent Nyhetsbrev




Copyright © Kampanje. All rights reserved.
Besøksadresse: Sandakerveien 116, 0483 Oslo. Postadresse: Kampanje, 0441 Oslo
Telefon: 22 58 50 00. Telefax: 22 15 40 86.