Les Kampanje magasin digitalt



Kampanje på wap




 

Publisert: 23.02.2005 - 09:06 Oppdatert: 29.05.2007 - 01:17

Forsvarer
slanke-tv

TVNorge-programmet «Slankekrigen» får gjennomgå av kjendistreneren Donna Aston, som mener deltakerne blir utsatt for unødvendig hare påkjenninger. – At det er uforsvarlig, tror jeg absolutt ikke, sier TVNorges informasjonssef Jens-Petter Gjelseth (bildet).

Ifølge Dagbladet.no mener kjendistreneren Donna Aston at deltakere i slankeprogrammer blir utsatt for unødvendig harde fysiske og psykiske påkjenninger kun for å lage god TV. Blant annet får «Slankekrigen» («The Biggest Looser») som sendes på TVNorge gjennomgå.

- Å spise sunt og trene i moderate mengder gir ingen gode seertall, derfor må de gjøre noe for å skape sensasjoner, sier Aston til Herald Sun.

Til Dagbladet.no avviser TVNorges informasjonssjef Jens-Petter Gjelseth at programmet er uforsvarlig.

- I Tjukkholmen foregikk ting i langt mer ordentlige former. Slankekrigen er sånn sett mye hardere, men at det er uforsvarlig, tror jeg absolutt ikke, sier Gjelseth til Dagbladet.no

Tips en venn
Skriv ut
Bli abonnent Nyhetsbrev




Copyright © Kampanje. All rights reserved.
Besøksadresse: Sandakerveien 116, 0483 Oslo. Postadresse: Kampanje, 0441 Oslo
Telefon: 22 58 50 00. Telefax: 22 15 40 86.