...
Foto: REUTERS/John Schults

- Har ikke fått telefon

Opera-gründer Jon von Tetzchner har fortsatt ikke fått noen telefon fra Facebook.

Redaksjonen, Kampanje
Publisert 30.05.2012 kl 08:36 Oppdatert 30.05.2012 kl 10:40

Tips en venn på e-post:

- Jeg har fortsatt ikke fått noen telefon, sier Opera-gründer Jon von Tetzchner til Finansavisen om oppkjøsryktene som svirret i pinsehelgen. Ryktene gikk på at Facebook var interessert i å kjøpe det norske nettleserselskapet.

Les mer: - Facebook kan kjøpe Opera

Han eier 12,5 prosent av aksjene i Opera Software og etter at oppkjøpsryktene startet, har kursen i selskapet økt dramatisk.

- Vi har lenge ment at Opera er en kjøpskandidat og har stor tro på selskapet. Ryktene rundt Facebook viser at vi har hatt rett. Det er vanskelig å si om det er hold i ryktene, men de kan skape interesse hos andre aktører, sier analytiker Aleksander Nilsen i ABG Sundal Collier til Finansavisen.

På forsiden nå


...

VGTV: - Ikke et PR-stunt

Medier VGTV har fått mye blest for sitt verdensrekord-forsøk midt i et intensivt nyhetsdøgn. Sendingen har hatt over 250.000 visninger på ett døgn. Les mer

Mest lest

...

TV 2 skremmes ikke av «nyhetsdöd»

Medier I motsetning til sine nordiske naboland står Sverige uten en nyhetskanal. - Sverige har åtte millioner innbyggere og burde kunne klart å få det til, mener TV 2s nyhetsredaktør. Les mer

Tips oss

e-post: kampanje@kampanje.com
Telefon: 22 33 31 00

Kontakt oss

Telefon: 22 33 31 00
e-post: kampanje@kampanje.com
Post- og besøksadresse: Kampanje Forlag
Prinsens gate 22, 0157 Oslo
Org.nr: 993 924 539

Redaksjon

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Knut Kristian Hauger
Redaksjonssjef magasin: Hilde Nyman
Journalist: Erlend Fossbakken
Journalist: Dag Robert Jerijervi
Om redaksjonen

Annonse

Nina Gade Tenvik: 91 37 67 76
Maja Vuleta Babic:46 80 71 89

Om annonsering

Redaktøransvar
Redaktøransvar
Innholdet i utskriften er vernet etter åndsverklovens regler.
Utskriften er kun til privat bruk og kan ikke benyttes på annen måte.
Kopiering eller spredning av innholdet krever avtale med rettighetshaver eller Kopinor.