Fà de viktigste nyhetene i innboksen
Abonnér på Kampanjes nyhetsbrev
Ved à klikke på "Abonner" godtar du vår personvernerklæring
Abonnér på Kampanjes nyhetsbrev
Ved à klikke på "Abonner" godtar du vår personvernerklæring
– Det var en jobb jeg ikke kunne si nei til. Jeg gleder meg til å være med å skape en sentral plass og arena for kommunikasjonsfaget, sier Tom Kvisle til Dagens Næringsliv.
Kvisle har vært ansatt i Aschehoug i seks år og var før det ansatt i PR-byrået Geelmuyden.Kiese. En av Kvisles oppgaver blir å jobbe for at Westerdals får status som høyskole innen media og kommunikasjon.
Kvisle overtar rektorstillingen etter Nicolai Løvenskiold, som gikk av som rektor og administrerende direktør tidligere i høst, etter å ha kombinert stillingen med vervet som styreformann ved Westerdals og jobben som konsernsjef i selskapet som eier skolen, Anton B. Nilsen Utdanning AS. Løvenskiold fortsetter imidlertid som styreformann.