Agendum ansetter

Agendum-sjef Tore Hansen henter folk blant annet fra Schjærven.

Publisert Sist oppdatert

Trond Borge Ottersen og Bente Lunke Norum er ansatt som nye medarbeidere i kommunikasjonshuset Agendum.

- Agendum er i gang med en rekrutteringsprosess, og har søkt etter medarbeidere på alle områder. Ottersen og Norum er først ute, men flere kommer til å bli ansatt like over nyttår, sier Tore Hansen, administrerende direktør i Agendum AS.

Trond Borge Ottersen kommer fra Schjærven PR og er ansatt som senior kommunikasjonsrådgiver i Agendum. Ottersen begynner 1. januar 2011. Han har særlig jobbet med større kunder innen energi og helse.

- Trond er en erfaren rådgiver, og vil gå rett inn i prosjekter vi holder på med. Han vil styrke ett allerede sterkt PR-team i Agendum, sier Hansen.

Bente Lunke Norum kommer fra stilling som markedsansvarlig i AXIR ASA, og er ansatt som prosjektleder i Agendum. Hun begynner 1. februar 2011.

– Bente er en profesjonell prosjektleder med masse energi. Hun vil bli viktig for oss på de største prosjektene våre, sier Hansen.

Powered by Labrador CMS