Blir flere: «Morgenklubben» består av de faste klubbmedlemmene Øyvind Loven (i midten), Geir Schau og Henriette Lien. Fra i år bli staben utvidet med et nytt medlem.

- Endelig en å stole på i Morgenklubben

Radio Norge henter inn nytt klubbmedlem til sitt frokostshow.

Publisert Sist oppdatert

Radio Norges frokostshow «Morgenklubben med Loven & co» får nytt medlem fra nyttår og det nye medlemmet er nyhetsanker Jakob Arvola. Arvola skal gå inn å bli Morgenklubbens faste nyhetsmann.

Kanalsjef Kristoffer Vangen er svært fornøyd med det nye klubbmedlemmet.

- Med et sterkt underholdningsfokus har «Morgenklubben» vært opptatt av å starte dagen med et smil både for seg selv og ikke minst for lytterne. Dette har gitt oss en fantastisk vekst siden vi lanserte «Morgenklubben». Vi skal ikke endre på denne oppskriften, men vi tror at lytterne vil sette pris på en fast nyhetsmann som en del av Morgenklubben og som en aldri så liten kontrast til Øyvind, Geir & Henriette – Jakob Arvola blir nemlig en du kan stole fult og helt på, sier kanalsjef i Radio Norge, Kristoffer Vangen.

Arvola er journalist og radiomann med bakgrunn fra NRK som blant annet tv og radioreporter. Nå senest kommer han fra frilanstilværelse i Stockholm som journalist for Morgenbladet, NRK.no og som korrespondent for Radio Norge.

Powered by Labrador CMS