Premiere for Leos nyhetsbrev

I morgen kommer første utgave av Leo Burnetts nyhetsbrev, som har fått navnet Scope. – Innholdet vil nok være påvirket av dagen vi har valgt å starte på, nemlig kvinnedagen, sier informasjonssjef Knut Ekern til Kampanje.

Publisert Sist oppdatert
Nyhetsbrevet er nettbasert og skal sendes ut kvartalsvis til nåværende og potensielle kunder, kontakter og konkurrenter av Leo Burnett.

Scope inneholder artikler om emnet kommunikasjon, og består for en stor del av innlegg fra eksterne bidragsytere.

– Vi ønsker å fremstille temaene objektivt. Derfor vil vi publisere bidrag og synspunkter fra ulike meningsytrere som arbeider med kommunikasjon – i bred forstand, sier Ekern.

Navnet Scope er ment å illustrere nettopp vidsyn.

Ekern forteller at nyhetsbrevet primært er etablert for å komme i kontakt med kunder på en lite formell, men faglig relevant måte.

Powered by Labrador CMS