Abonnér på Kampanjes nyhetsbrev
Ved à klikke på "Abonner" godtar du vår personvernerklæring
Anna Anka er alt annet fornøyd etter at hun er vel hjemme i USA etter å ha røket ut av TV 2s storsatsing Skal vi danse. Hun mener å ha funnet årsaken til at hun er ute av dansen.
- Jeg visste helt fra begynnelsen at Skal vi danse ikke var en konkurranse jeg kunne vinne. Skal vi danse er et veldig norsk program, så jeg tror ikke Norge hadde tillatt en svenske å vinne showet, sier Anka til VG.
- Mine venner her i USA synes det er helt patetisk at jeg ble sendt hjem, sier hun.
Anna Anka er misfornøyd med hvordan hun ble behandlet av én av de profesjonelle danserne.
- Hun oppførte seg veldig dårlig og prøvde å fryse meg ut, hun ville ikke at en "dum blondine" skulle kommer og vinne "Skal vi danse". Jeg synes hun oppførte seg som en jævla idiot. Produksjonsselskapet burde hatt strengere regler og gitt henne beskjed om at man ikke oppfører seg slik, sier Anna Anka til VG.