Bogen tjener rått

Sponsor-kongen Terje Bogen fortsetter å tjene gode penger. Sjefen i Sponsor Service hadde i fjor en netto inntekt på 13,6 millioner kroner.

Publisert Sist oppdatert
Samtidig er Terje Bogen bokført med null i formue. Det er likevel ingen tvil om at Terje Bogen sitter med enorme verdier i sitt sponsor-imperium.

Bogen er en av dem som tjener aller mest innen medie- og kommunikasjonsbransjen. Han er ledende i landet innen området sponsing.

Men mange innen medie- og kommunikasjonsbransjen tjener godt.

Administrerende direktør Knut Ivar Skeid i Nettavisen hadde i fjor en netto inntekt på 1,02 millioner kroner. Det samme tjente tidligere kringkastingssjef Einar Førde.

Nåværende P4-sjef Cecilie Norland hadde i fjor en netto inntekt på 668 000 kroner, mens sjefredaktør Signy Fardal i Elle oppnådde 546 000, ifølge DN. Begge har tidligere jobbet i Dagens Næringsliv.

Powered by Labrador CMS