Kirsten Giftekniv i ny Fjordland-film

De tidligere Ogilvy'erne Ole Henrik Stubberud og Carl-Erik Conforto har nettopp lagt siste hånd på en ny film for Fjordland. Denne gang med Kirsten Giftekniv i hovedrollen.

Publisert Sist oppdatert

– I en tid hvor det er circa 750.000 singelhusstander hersker det ingen tvil om at hun har mye å gjøre. Derfor er det ekstra hyggelig at hun har tatt seg tid til å fronte våre produkter, sier markedsjef Hanne Jegleim fra Fjordland.

Hun sikter til deres nye reklamefilm for Fjordland ferdigretter hvor Kirsten Giftekniv har hovedrollen.

Filmen går på TV fra og med denne uken og er produsert av det svenske produksjonsselskapet EFTI. Regien er ved Per Forsberg.

Teamet har vært kreatørene Ole Henrik Stubberud og Carl-Erik Conforto, og prosjektleder var Tone Friling.

Se filmen her .

Denne saken er også publisert på KF Nyheter.

Powered by Labrador CMS