Vil være gamechanger: - Vi jentene har en tydelig visjon om å være en gamechanger i bransjen, sier daglig leder i Edith Agency Mia Krogen. Foto: Edith Agency

Satser hardt på UGC og kobler merkevarer med kreatører

Edith Agency har nå laget et nytt UGC-tilbud. - Merkevarer trenger innhold som føles ekte, sier daglig leder i Edith Agency, Mia Krogen.

Publisert Sist oppdatert

Med økende etterspørsel etter UGC-kreatører, har Edith Agency valgt å satse fullt på å koble merkevarer med kreatører i landet.

- Merkevarer trenger innhold som føles ekte og treffer målgruppene på deres premisser. Vi bygger derfor en unik katalog med håndplukkede kreatører som vi vil fremme i markedet. Sammen tilpasser vi UGC-kampanjer for både kundenes organiske flater og betalt annonsering, sier daglig leder Mia Krogen i en pressemelding.

Les også: People knytter til seg «UGC-pioner»: - Har staket vei

Byrået har utviklet en fleksibel modell der kundene får et UGC-tilbud basert på sine behov, enten det er for større kampanjer eller løpende innholdsproduksjon.

Jentene i Edith har nå fått innsikt i UGC-markedet og ønsker å dele kunnskapen videre gjennom foredrag for bedrifter som vil lære mer om potensialet i det.

- Vi jentene har en tydelig visjon om å være en gamechanger i bransjen, sier Krogen.

Powered by Labrador CMS