To personer står ved snødekt trapp foran mursteinsbygning med kunstinstallasjoner. Kommunikasjonsdirektør i JCP Jahn Erling Øverli med det nyeste tilskuddet Victoria Pedersen.
Kommunikasjonsdirektør i JCP Event, Jahn Erling Øverli, med det nyeste tilskuddet Victoria Pedersen.

JCP henter fra PwC

- Jeg har lenge hatt et øye for eventbransjen og la tidlig merke til JCP, sier Victoria Pedersen. 

Publisert

JCP Event styrker sitt kreative team med ansettelsen av Victoria Pedersen som ny grafisk designer. Pedersen skal jobbe med selskapets største og viktigste kunder, og bidra til utviklingen av visuelle konsepter og design knyttet til event- og merkevareopplevelser.

Pedersen kommer fra rollen som leder for grafisk design i PwC, der hun jobbet med konseptutvikling og var designansvarlig for employer branding. Hun har også tidligere erfaring fra reklame- og produksjonsbyrået The Oslo Company.

- Vi er veldig gira over å få Victoria på laget. Hun kan håndtere store merkevarer, men har også en rå kreativitet og uttrykksform som vi gleder oss til å se effekten av, sier kommunikasjonsleder i JCP, Jahn Erling Øverli.

Pedersen ser frem til å bli en del av miljøet i JCP Event og avdelingen KO.LAB.

- Jeg har lenge hatt et øye for eventbransjen og la tidlig merke til JCP. Det virker som et veldig godt sted å utvikle seg, og jeg gleder meg veldig til å være med på å bygge minneverdige øyeblikk, sier Pedersen.

Powered by Labrador CMS