Abonnér på Kampanjes nyhetsbrev
Ved à klikke på "Abonner" godtar du vår personvernerklæring
– Jeg gleder meg til å sette i gang. Dette er en spennende jobb i en spennende bransje der strategisk kommunikasjon er sentralt i forhold til å nå forretningsmessige mål, sier Stiff til Kampanje.
Catch ble børsnotert før påske i år. Selskapet tilbyr bredbåndstjenester til bedriftsmarkedet og offentlig virksomhet og kjøpte i juni opp selskapet BlueCom.
Stiff (38) er siviløkonom fra Norges Handelshøyskole og startet som journalist i TDN Finans i 1993. Han har vært finansredaktør i TDN Finans fra 1995, journalist i Kapital i perioden med ansvar for investorstoff og var gründer og journalist i den nettbaserte finansavisen Finanskanalen 2000-2001.
Han startet som kommunikasjonsrådgiver i GCI Monsen, og gikk i fjor til JKL Woldsdal, som nå har skiftet navn til JKL Oslo.
Ola Bøsterud, som startet i JKL samtidig som Stiff, har også forlatt selskapet. Han begynte i sommer som konserndirektør i PGS med ansvar for kommunikasjon.