Abonnér på Kampanjes nyhetsbrev
Ved à klikke på "Abonner" godtar du vår personvernerklæring
Zetts sponsorat på TV 2 vil ifølge en melding bestå av kamper fra Tippeligaen, Adeccoligaen og cupen. Målet med sponsoratet er å bygge kjennskap og preferanse til rubrikkportalen, og Zett regner med opp mot 1000 eksponeringer i forbindelse med TV 2s fotballsendinger gjennom hele fotballsesongen.
I tillegg til selve sponsoratet skal Zett sammen med TV 2 gjennomføre en interaktiv konkurranse som skal kåre månedlige vinnere. Dette skal virke trafikkdrivende til nettportalen.
– Vår eier viser gjennom dette sponsoratet at det skal satses tungt på Zett.no i tiden fremover. Kampen i rubrikkmarkedet tilspisser seg, og det finnes foreløpig ingen aktør som har tatt en tydelig nummer to-posisjon i dette markedet. Zett.no har per i dag de beste forutsetninger for å gjøre dette, sier markedsdirektør i Zett.no, Jon E Fornes.