Ansatte: Byråleder Tine Jensen, nyansatte Ylva Barane, Lars Songe, Frida Hjelkrem, Account Director Anniken Ulfsrud og Account Director Henrik Vislie

JCP Event ansetter trio – fant prosjektleder hos Finn

JCPs evenbyrå henter inn ett nytt hode og ansetter to frilansere på fast kontrakt.

JCP Event øker bemanningen før høsten. Byrået har ansatt tre nye hoder som skal bidra til å utvikle og gjennomføre flere prosjekter fremover.

Frida Hjelkrem er ansatt som prosjektleder. Hun kommer fra FINN.no, der hun i seks år har hatt kundeansvar for blant annet noen av Norges største eiendomsmeglerkjeder. I løpet av denne perioden ble hun kjent med JCP fra kundesiden.

- Gjennom årene i Finn har jeg vært så heldig å få delta på flere arrangementer i regi av JCP, og de gode opplevelsene jeg hadde der gjorde at valget føltes helt naturlig da muligheten dukket opp, sier Hjelkrem og fortsetter:

- Nå gleder jeg meg skikkelig til å skape magiske øyeblikk for både nye og eksisterende kunder, sammen med fantastiske kollegaer som virkelig brenner for det de gjør

Account Director og partner i JCP Anniken Ulfsrud ser frem til å få med seg Hjelkrem på laget:

- Frida er brikken vi trenger for å fortsette farten vi har med å utvikle opplevelser for eksisterende, og ikke minst nye, kunder. Jeg gleder meg til alt vi skal få til sammen fremover, sier Ulfsrud.

I tillegg har to av selskapets frilansere nå fått fast ansettelse som Event Managere. Ylva Barane, med bachelor i eksponeringsdesign fra Høyskolen Kristiania, og Lars Songe, med bachelor i digital markedsføring fra Høyskolen Kristiania.

- I JCP har vi alltid hatt som styrke å satse på unge talenter, og vi er stolte av å rekruttere både fra egne rekker og fra eksternt. At vi nå får med oss Frida, Ylva og Lars på laget, gjør det oss enda bedre rustet til å møte en spennende høst, sier Tine Jensen, byråleder i JCP Event.

Powered by Labrador CMS