Trickle vokser med fem ansatte

- Et tydelig bevis på at vi er på riktig vei, sier daglig leder.

Distribusjon- og performancebyrået Trickle har ansatt fem nye så langt i 2025 og nå teller byrået ni ansatte.

- Det er et tydelig bevis på at vi er på riktig vei, sier daglig leder i Trickle Norge, Helene Skattum.

Susanne Nygaard kommer fra Digital Opptur/CoreTrek og jobben som teamleder og startet som Client & Business Developer i Trickle i april.

Andres Karlsson og Pernille Tårnes startet begge som Digital Marketing Specialist i februar. De kom fra henholdsvis PHD og Eventim.

I mai startet Sivert Lindahl som Analytics & Data Specialist med ansvar for oppsett og optimalisering av datainnsamling på tvers av plattformer. Han kom i likhet med Nygaard fra Digital Opptur/CoreTrek.

Åsfrid Moen startet i august som Digital Marketing Associate med en mastergrad i Strategic Marketing Management fra Handelshøyskolen BI.

Trickle ble etablert i 2022 som et søsterbyrå til innholdsbyrået Spoon og er en del av PPP-gruppen. I år sikter Trickle mot ti millioner kroner i byråinntekt.

- Det er alltid gøy å være med på en suksesshistorie som viser at noe skjer. Samtidig får vi et større fagmiljø på jobb, som gjør at vi kan teste nye ting og vokse enda mer, sier Sivert Lindahl.

- Vi ansetter kun når det er behov, noe som gir oss trygghet i at veksten er bærekraftig og at vi gjør en god jobb, sier Nygaard.

Powered by Labrador CMS