Fra venstre: Tord-Øystein Stubberud, Michelle Nordal Santos og Kristian Tennebø.

WAL ansetter tre nye designere

Michelle Nordal Santos, Kristian Tennebø og Tord-Øystein Stubberud er nye tilskudd i designavdelingen i WAL.

Publisert

Michelle Nordal Santos har ankommet Oslo og WAL etter fire år i New Zealand. Hun har med seg erfaring fra kunder som Allbirds og den newzealandske regjeringen, og har bidratt med grafikk og animasjon til dokumentaren «Freedom is Beautiful».

- Designavdelingen i WAL er en fantastisk gjeng med mye kompetanse, humor og en enorm drivkraft. Avdelingen har hatt stor vekst i det siste, hvilket er veldig spennende å få ta del i videre, sier hun.

FRA BYRÅGUIDEN
WAL

WAL

Betalt innhold

Kristian Tennebø har tidligere jobbet i Dinamo Design og har erfaring fra kunder som Vestre, Tine og Orkla. 

- WAL har et imponerende tverrfaglig miljø og en inspirerende kundeliste. Kombinasjonen av flinke folk, god stemning og bransjens beste lunsj gjør dette til et utrolig inspirerende sted å jobbe, sier Tennebø. 

Tord-Øystein Stubberud er en prisvinnende illustratør og motion designer som tidligere jobbet i Try og Kitchen med erfaring fra kunder som DNB, Politiet og Helsedirektoratet. 

- Jeg har vært i WAL i nesten ti måneder nå, minus en pappaperm – og for min del har dette vært full klaff på alle punkter. Jeg føler meg veldig heldig som har fått en plass i et så kult fagmiljø, sier Stubberud. 

- Vi er utrolig glade for å ha fått disse tre med på laget. De kommer inn med ulik kompetanse og bakgrunn, men alle med en stødig faglig tyngde som løfter nivået hos oss. Det gir energi - og er skikkelig gøy, sier Kaja Isnes og Hannah Byström, ledere av designavdelingen.

Powered by Labrador CMS