Fà de viktigste nyhetene i innboksen
Abonnér på Kampanjes nyhetsbrev
Ved à klikke på "Abonner" godtar du vår personvernerklæring
Abonnér på Kampanjes nyhetsbrev
Ved à klikke på "Abonner" godtar du vår personvernerklæring
– Vi trengte nye bilder til annonser og markedsføring, og siden vi har så mange sporty mennesker som bruker produktene våre, tenkte vi at det beste måtte være å bruke noen av dem som modeller, sier salgssjef Espen Hellerud i Craft Norge i en melding.
Et mål med den utradisjonelle rekrutteringen var også å få flere til å besøke Crafts nye internettsider, og resultatet var at over 3000 modell-spirer meldte sin interesse og sendte inn bilder og informasjon om seg selv.
Foruten annonser i påskenumrene til Vi menn og Det Nye, inkluderte kampanjen blant annet annonser i Dagbladet Magasinet og ulike idrettsblader. Nå har juryen kåret to vinnere som skal bli fotografert løpende, syklende og på ski på Juvass denne uken.