Foredragsholder på konferanse foran stor skjerm med jordklode og publikum i salen.
Nytt år: Z Event sikrer seg jobben med å arrangere NHOs Årskonferanse også til neste år.

Z Event får fornyet tillit av NHO

Eventbyrået skal lage NHOs årskonferanse også i 2027.

Publisert

I januar ble Årskonferansen til NHO for første gang arrangert av eventbyrået Z Event. De tok over prestisjeoppdraget etter Liwlig. Nå får de tillit til å arrangere konferansen også til neste år.

- NHOs Årskonferanse 2026 ble en stor suksess med svært gode tilbakemeldinger fra deltakerne. Z Event var et nytt byrå for oss, og vi er superfornøyde med dem og leveransene, både i forarbeidet og under selve gjennomføringen. Råprofft, sier prosjektleder Hanne Skodje i NHO til Kampanje.

- Z Event blir med oss videre. Sammen skal vi fortsette å lage Norges beste og viktigste møteplass for næringslivet, legger hun til.

Administrerende direktør i Z Event, Thomas Strandskogen, forteller at han gleder seg til å jobbe med NHO også til neste år, og at de skal forsøke å løfte konferansen ytterligere neste år.

 - Å få fortsette samarbeidet om NHOs Årskonferanse er vi både stolte av og svært bevisste på alvoret i. NHO gir oss igjen muligheten til å være med og utvikle denne helt unike møteplassen for norsk næringsliv. Dette er ikke et arrangement man gjentar – det må videreutvikles hver gang, sier Strandskogen.

Hans Petter Thaysen, rådgiver i Z Event, legger til:

- Å få fornyet tillit til NHOs Årskonferanse handler ikke først og fremst om prestisje, men om ansvar – og det forplikter. I prosjekter av denne størrelsen er struktur, presisjon og evnen til å levere kvalitet over tid avgjørende. NHO og deres team stiller svært høye krav, både strategisk, faglig og gjennomføringsmessig. Å levere på dette nivået forutsetter erfaring og sterk gjennomføringskraft. Samarbeidet innebærer høy grad av tillit, tempo og felles ambisjoner - og det er nettopp slike rammer som gjør det mulig å levere på øverste nivå.

Fortsetter: Hans-Petter Thaysen i Z Event, Hanne Skodje prosjektleder for NHOs Årskonferanse og seniorrådgiver Øyvinn Myge skal jobbe sammen også til neste år. Foto: Killian Munch.
Fortsetter: Hans-Petter Thaysen i Z Event, Hanne Skodje prosjektleder for NHOs Årskonferanse og seniorrådgiver Øyvinn Myge skal jobbe sammen også til neste år. Foto: Killian Munch.
Powered by Labrador CMS